REKLAAM

Reklaam 

Meil on välja pakkuda erineva suurusega reklaampindasid ning kindlasti leiame kliendile sobiva lahenduse nii reklaami paigutuse kui ka hinna suhtes. Reklaamidega seotud soovid, küsimused ja ettepanekud palume saata aadressil reklaam@killuvabrik.ee.

Killuvabrikust 

Killuvabrik.ee on huumoriportaal, kus saab hetkeks aja maha võtta ja laadida ennast värske energiaga. Kindlasti olete tähele pannud, et huumorisaated on viimasel ajal muutunud aina naljavaesemaks, samas tõeliselt vaimukad naljad on leidnud tee kommentaariumitesse. See näitab, et paljudel huumorisõpradel puudub muu tõsiseltvõetav alternatiiv oma humoorikate kildude avaldamiseks. Killuvabrik.ee on tulnud, et seda tühimikku täita! Meie soov on teha huumoriportaal, kus vaadataks igapäevaseid elusündmusi läbi huumoriprisma.

KKK 

Kas kõik portaali külastajad saavad kildu rebida ja pildilist materjali üles laadida?

Portaali külastaja saab vaadata piiranguteta kogu loodud sisu ning anda sisestatud kildudele hindeid. Killurebimiseks, kommenteerimiseks ja pildilise materjali lisamiseks tuleb ennast kasutajaks registreerida.

Kas portaali üleslaetud materjale on kasutajal võimalik ka administreerida?

Jah, kasutaja saab peale sisselogimist nii toimetada kui ka kustudada tema poolt üleslaetud materjali. Administreerimiseks on kaks võimalust: kas toimetada-kustutada materjali jooksvas uudisvoos või siis klikates paremal üleval nurgas olevale lingile, misjärel avaneb kasutaja profiil koos sisestatud materjaliga. Kasutaja profiili alt saab muuta ka paroole.

Kuidas kasutada järjehoidjat?

Järjehoidjat saavad kasutada ainult registreeritud kasutajad ning see töötab valiku "kõik rubriigid-kõik killud" puhul. Järjehoidja kasutaseks tuleb teha viimati vaadatud killu juures paremal ääres üleval olevasse kastikesse linnuke ning järgmisel portaali külastusel on registreeritud kasutajal uuemate kildude režiimis kõik killud kõikides kategooriates, mis jäid linnukesega killust trahapoole, üleni helesinised ning siis on kasutajal selge, milliseid kilde ta on juba vaadanud ja milliseid mitte.

Kas on võimalik muuta taustavalgust?

Jah, registreeritud kasutaja saab muuta taustavalgust, vajutades vasakul üleval olevale kirjale "tuled kustu". Sealtsamast samast saab ka esialgse taustavalguse taastada.

Kuidas saaksin vaadata konkreetse kasutaja poolt sisestatud kilde?

Selleks tuleb lihtsalt klõpsata kasutajanimele ja avaneval lehelt saab vaadata kõike konkreetse kasutaja poolt sisestatud kilde.

Kontakt 

Kui teil on tekkinud huumoriportaali kasutamise käigus küsimusi, ettepanekuid, kaebusi vms, siis palun saatke nad meile aadressil info@killuvabrik.ee.

REKLAAM