REKLAAM
 
Varia ((L)ibauudised)
Plahvatus
Seni veel kindlaks tegemata kurjategijad lasksid õhku spermapanga. Ühe hetkega hävis tuhandete inimeste kätetöö... (Tauno Rahu)
 
Varia ((L)ibauudised)
Liikluspolitsei uudised
Liikluspolitsei pidas jaanipäeval kinni 34-aastase Aini. Uurimisel selgus, et purupurjus mees oli auto koju unustanud. (Margo Vaino)
 
Varia ((L)ibauudised)
Uus saatesari!
Alates veebruari keskpaigast, UUS SAATESARI!
„EESTI OTSIB GALOJANI“
Osaleda võivad kõik!
Esimene voor leiab aset Londonis.
Saate finaal filmitakse üles Harku naistevanglas.
Saate võitjale auhind – kuni 70 000 eurot võõrast raha.
Saatejuht Erik Niiles Kross
Kohtunikud Koit Pikaro, Andres Anvelt, Kalle Laanet" (Margus Lehismets)
 
Varia ((L)ibauudised)
Kaalukas loom
Tallinna loomaaias juhtus kahetsusväärne intsident, kui kaalumisele viidud elevant astus ootamatult Kaalu peale. Kaaluga juhtunud intsidendi uurimisel saadud kaalukad asitõendid lubavad järeldada, et nii kaaluka looma kaalumisele viimist tuleks edaspidi tõsiselt kaaluda. (Margo Vaino)
 
Varia ((L)ibauudised)
Ühendatud õppeasutus
Riigikogu võttis täna vastu kaitseväe korralduse seaduse muutmise seaduse, millega liidetakse KVLK (Kaitseväe Lahingukool) ja KVÜÕA (Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused) üheks õppeasutuseks nimetusega 3K2VLÜÕA (Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused).
 
Varia ((L)ibauudised)
Pakane paugub
Vabariigi valitsus andis välja määruse, millega keelati pakasel paukuda alates kella kümnest õhtul kuni kella seitsmeni hommikul. Valitsuse pressiesindaja sõnul oli selle määruse väljaandmise ajendiks signaalid elanikkonna seast, keda pakase paukumine aina rohkem segama on hakanud. "Me ei saa leppida sellega, et ida poolt Euroopa Liitu kutsumatult külla saabunud pakane ei austa Lääne tsivilisatsiooni väärtusi ja kella vaatamata muudkui paugub. Nüüdseks on vähemalt öötundideks rahu tagatud!" lisas pressiesindaja.
 
Varia ((L)ibauudised)
Hiiumaal avati jäätee
Vaatamata maanteameti keeldudele otsustasid hulljulged hiidlased avada ise jäätee ja riputasid jäätee avamisprotsessist ka video üles YouTube. Hiidlaste sõnul sundis seda julgustükki tegema otsene eluline vajadus, sest kaua sa ikka suudad ilma jääteeta olemist kannatada. Hiidlaste sõnul osutus jäätee avamine ja kasutamine ootamatult lihtsaks, ainukese probleemina nimetasid nad seda, et see jäätee osutus sidrunimaitseliseks...
 
Varia ((L)ibauudised)
Eesti e-tiiger
Maailma looduse fondi (WWF) andmetel on tiigrite olukord kriitiline kõikjal maailmas. Väljasuremisohus liikide hulka arvati ka Eestis elutsev e-tiiger, kelle käsi käib viimastel aastatel aina kehvemini. WWF-i esindaja sõnul sundis e-tiigri väga ohustatud liikide hulka arvama Eestist saabuv informatsioon, mille kohaselt e-tiigrit kohatakse seal viimasel ajal aina harvemini. "Oleks väga kurb, kui eesti e-tiiger kaoks liigina ajaloo unustustehõlma, kuid me ei saa seda võimalust välistada", lisas WWF-i esindaja.
 
Varia ((L)ibauudised)
Ülelaskmine
Postimehe toimetus sai täna äreva kõne Elva lasketiirust, kus ühe töötaja sõnul toimus juhtkonna-poolne töötajate ülelaskmine ning lisaks nõudvat juhtkond veel töötajatelt oma lubadustest kinnipidamist ja viit kasti õlut. Asja uurinud ajakirjanikule sai selgeks, et toimus hoopis töötajate ja juhtkonna vaheline laskmisvõistlus, kus selgelt juhtinud töötajate võistkonna esindaja oskas viimase lasu märklauast üle lasta ja viigiliselt lõppenud võistlusele järgnenud ülelaskmisel oli juhtkond täpsem. Töötaja äreva kõne motiiviks osutus raha puudumine, et osta võitjatele lubatud viis kasti õlut...
 
Varia ((L)ibauudised)
Partullad tegutsevad!
Et teha vahet linnas patrullivatel sihvakatel üle 170 cm pikkustel ja natuke matsakamatel, alla 170 cm pikkustel politseinikel, on siseministeerium otsustanud esimesi endiselt patrullideks nimetada, teisi aga hakata nimetama patrulladeks. (Margo Vaino)
 
Varia ((L)ibauudised)
Fekaaliauto juht tühjendas paagi pilliroogudesse (Postimees)
Saaremaal tühjendas fekaaliveoauto juht esmaspäeval oma paagid tee äärde pilliroogudesse. Juhi sõnul tal veel vedas, et jõudis kõrvalisse paika ega pidanud oma koormat kergendama kusagil küla vahel. «Hais võtab silmanägemise ära,» ütles valgele lumele paisatud hunnikut märganud inimene, kelle vihje peale sõitis asja uurima keskkonnainspektsioon. (vikont, artikkel veebiaadressil)
 
Varia ((L)ibauudised)
Kiri Eesti kunstnikule
Lugupeetud kunstnik!

Kasvava rahutusega jälgime teie võitlust naise ülakeha deseksualiseerimise eest. Meie kasutame naise rindasid meediarelvana ja nende tulejõud kipub niigi kogu aeg nõrgenema, kuid teie tahate meid täiesti relvituks teha. Loodame, et külmemad ilmad jahutavad te meelt.

Allkirjutanud: Femen, Ukraina
 
Varia ((L)ibauudised)
Kõne numbrile 911
Laupäeva hilisõhtul kell 23.07 helistas hädaabinumbrile 911 paanikas naine, kes erutusest väriseva häälega teatas, et ta korteris on vägivallatunnustega vaip. Kohalerutanud politsei avastaski likööri, õlle ja suitsukonidega elajalikult rüvetatud pärsia vaiba. Politseiinspektor Rocky Liba sõnul jahmatas selline vaiba kallal toime pandud elajalik akt ka elus kõikenäinud politseinikke. Koletu kuriteo asjaolude väljaselgitamiseks algatas politsei süüteoteomenetluse. (Margo Vaino)
 
Varia ((L)ibauudised)
Telesari lõpetab
ERR teatas, et erinevalt plaanitust nad lõpetavad nõukanostalgiale rõhuva huumorisarja "ENSV" tegemise. Sarja tootja võttis selle uudise vastu kurbusega, kuid nad andsid teada, et saavad aru ERR-i otsusest. Sarja režissöör Ain Mäeots ütles, et olukorras, kus Tallinna Televisioon näitab iga päev sarnase sisuga saateid, ei ole enam mõtet nõukanostalgiale rõhuvaid huumorisaateid teha.
REKLAAM