REKLAAM
 
Tehnika (Foto)
Stop! (autor: internet)
Stop!
 
Majandus (Anekdoot)
Kampaania
Lennukompanii kuulutab klientide arvu suurendamiseks välja soodustuse ärimeestele. See seisneb selles, et nad võivad oma naise tasuta kaasa võtta. Pakkumisel on menu – reisijate arv suureneb tunduvalt.

Mõne aja pärast saadab kompanii ärimeeste abikaasadele ankeedi, paludes väljendada oma arvamust niisuguse reisi kohta.
Enamik ankeetidest tuleb tagasi peaaegu ühesuguse tekstiga:

"Ma ei tea, millist lennureisi te mõtlete, kuid ilmselt olete ankeedi saatnud valel aadressil, sest ma pole kusagil käinud." (Kaido Üpraus)
 
Meelelahutus (Foto)
Ei lähe kinni! (autor: internet)
Ei lähe kinni!
 
Tehnika (Foto)
Manuaal (autor: internet)
Manuaal
 
Tehnika (Foto)
Õhupall (autor: internet)
Volüümikas õhupall
 
Tehnika (Anekdoot)
Mikrofon
Reisilennuk on peale starti kogunud omajagu kõrgust ja piloot ütleb mikrofoni oma tavalised tervitused, lisab, et mis kõrgusel nad lendavad, mis kell peaksid sihtkohta jõudma ja milline ilm sihtkohas valitseb. Soovib kõigile head reisi...ja unustab mikrofoni välja lülitada.
Piloot ütleb kaaspiloodile: "Kurat, küll tahaks hetkel head keppi ja kuuma kohvit!"
Reisijatesalongis olev kena stjuardess hakkab salongi kostuva jutu peale kiirelt lennukikabiini liikuma, et öelda, et mikrofon on sisse ununenud. Üks reisija vaatab stjuardessi kärmet liikumist ja ütleb: "Teil paistab väga kiire olema. Ärge siis kohvit maha unustage!" (Sõbralt kuuldud)
 
Varia (Anekdoot)
Kuulutus
Kuulutus ajalehes:
Müüa väga heas korras langevari. Pole kunagi avatud, ainult üks kord kasutatud. (Sõbralt kuuldud)
 
Tehnika (Anekdoot)
Esimene hüpe
Noormees on tegemas oma esimest langevarjuhüpet ja ta küsib hirmunud häälega instruktorilt: "Kui mul ei avane langevari ja ka varulangevari ei avane, siis kui kaua ma langen, enne kui maapinnani jõuan?".
Instruktor vastab: "Kogu oma ülejäänud elu...". (Sõbralt kuuldud)
 
Tehnika (Anekdoot)
Lennukis
Lendasin Tallinnast Brüsselisse. Üsna pea teatas lennuki kapten, et üks mootorites ütles üles ja kohalejõudmise aeg lükkub tunni võrra edasi. Varsti tuli uus teada, et ka teine mootor ütles üles ja kohale jõuame kaks tundi plaanitust hiljem. Kapten soovitas mitte muretseda kuna kolmas mootor töötab. Beib minu kõrval nähvas; „No kui see kolmas ka üles ütleb siis lendame Brüsselisse terve päeva." (Hannes Toomsalu)
 
Meelelahutus (Anekdoot)
Stuardess
Mees istub lennujaama baaris, kui sisse astub kena vormirõivais stuardess ja istub tema laua teisele poole. Mees tahab naise tähelepanu võita ja otsustab, et parim viis mulje avaldamiseks on öelda lennufirmade sloganeid, et nii saada ühtlasi teada ka kena daami tööandja nime.
Mees nõjatub daami poole ja ütleb Delta Airlines slogani "We love to fly and it shows", kuid naine vaatab teda osavõtmatu ja tühja pilguga.
Mees mõtleb, mida järgmiseks öelda. Ta nõjatub taas ettepoole ja lausub Air France slogani "Winning the hearts of the world". Naine vaatab teda natuke segaduses olekuga.
Mees ei jäta jonni ja lausub Malaysian Airlines slogani "Going beyond expectations".
Naine vaatab teda kurja pilguga ja ütleb: "Mees, mida fakki sa tahad?"
"Ah", ütleb mees, siiras äratundmisrõõm näos. "Pole kahtlustki, see on Ryan Air!" (Margit Randla)
 
Varia (Anekdoot)
Tõeline naine
Lennuk on alla kukkumas. Üks naisreisija tõuseb püsti ja teatab: "Kui ma pean surema, siis ma tahan enne seda end tunda naisena." Ta võtab seljast kõik riided ja küsib: "Kas siin lennukil on mõni mees, kes suudab panna mind tundma end tõelise naisena?" Üks mees tõuseb püsti, võtab särgi seljast ja ütleb: "Aga palun, võta see särk ja triigi ära!" (Andrus Tamm)
 
Varia (Luule)
LENDURILAUL
Lennu pealt on rohi samet,
lennu pealt on kivi täpp;
lendamine vana amet,
tõstkem üles parem näpp;
lendurid ei karda kõrgust,
lendurid on isemeelt;
tuled paradiisist-põrgust,
lendur sulle näitab keelt;
lendurid ei lase püksi,
lendurid ei lase verd;
vaata uljast lendurmütsi,
kullatükki keset merd;
lendur see on meile püha,
nagu jumal taeva all;
lendur aga ootab üha,
starti tuhapilve all. (Margo Vaino)
REKLAAM