REKLAAM
 
Sport (Foto)
Kanni värvimine (autor: internet)
Kanni värvimine
 
Majandus (Foto)
Apple uudistoode (autor: internet)
Apple uudistoode
 
Varia (Kild)
Uus masin
Tulin just jõusaalist. Sinna oli toodud uus masin. Kasutasin seda umbes tunni ja hakkasin ennast tundma väga halvasti. Muidu hea masin, annab palju. Kõik need Mars’d, Snickers’d, krõpsud, Geishad, jms. (Hannes Toomsalu)
 
Sport (Foto)
Julge pealehakkamine on pool võitu (autor: internet)
Julge pealehakkamine on pool võitu
 
Sport (Foto)
Raua tõstmine (autor: internet)
Raua tõstmine
 
Sport (Foto)
Kui ma lähen jõusaali (autor: internet)
Kui ma lähen jõusaali
 
Sport (Anekdoot)
Jõusaalis
Olin jõusaalis ja tegin ühe masina taga parajasti harjutusi, kui minu juurde tulid kaks naist. Üks neist oli väga hea vormis vapustavalt kena figuuriga, samas teine oli väga selgelt ülekaaluline. Sale naine tuli minu juurde ja küsis keerutamata ja otse, et kas tema sõbranna on paks. Ma olin hämmeldunud ja mõtlesin, mida öelda. Tahtmata inimesele haiget teha, ütlesin, et ei, su sõbranna ei ole paks ja olin igatepidi julgustav ja toetav.
Pärast pikka kandvat vaikust vaatas paks sõbranna saleda poole ja sisistas: "Mis ma sulle ütlesin- kõik mehed on valetajad!" ja ta vaatas mind pilguga, mis oleks võinud tappa. Olin tükk aega šokis ja sain aru, et ma ei saa enam mitte milleski aru, et kuidas peaks sellistes olukordades käituma... (Sõbralt kuuldud)
 
Varia (Anekdoot)
Atleet
Atleetvõimleja kenitleb peegli ees ja ütleb naisele: "Vaata mu keha, 125 kilo puhast dünamiiti!"
Naine irooniliselt: "Kahjuks on sellel kogusel lõhkeainel ainult 5 sentimeetrine süütenöör..." (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Foto)
Jäätüki unistus (autor: internet)
Kui kõvasti trenni teha, siis võib saada tugevaks kui jäämägi!
 
Sport (Anekdoot)
Jõusaalis
Noormees siseneb jõusaali ja läheb treeneri juurde: "Mul on selline probleem, et pean juba 3 päeva pärast kena neiuga kohtuma ja tahaksin talle muljet avaldada. Mis te arvate, missugust aparaati ma peaksin siin saalis kasutama, et võimalikult kiiresti hea tulemuse saavutada?".
Treener vastab: "Tundub, et kolmepäevase perioodi puhul jääb meie aparaadide mõju minimaalseks, küll aga on alati aidanud sellisel juhul pankade ATM-masinate kasutamine...". (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Anekdoot)
Suured tomatid
Kulturist võidab järjekordsed suurvõistlused ja peab selle puhul oma maakodus vägeva peo. Peokõnes ütleb kulturist, et kuigi tema on alati "puhas" olnud, on nende spordiala meedias põhjendamatult häbiposti pandud- pruugib sul ainult midagi võita, kui kohe räägitakse dopingust ja kasvuhormoonidest. Peale peokõnet toob kulturisti naine näha väga suuri tomateid, mis kasvavad nende kasvuhoones. Külalised on hämmingus ja küsivad, et mis ime läbi tomatid nii suureks saavad üldse kasvada. Naine vastab: "See pole küll söögilaua jutt, aga olgu. Hiigelsuurte tomatite saladus on tegelikult väga lihtne- me kasutame vetsu lampkasti sisu tomatitaimede väetisena...". (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Tsitaat)
Marek Kalmus: «Ott Kiivikas on müünud keelatud aineid!» (Deivil Tserp, Õhtuleht)
Tänasest päevast ma sind, sitavankat, enam su puhtuses ei toeta. (Marek Kalmus, artikkel veebiaadressil)
REKLAAM