REKLAAM
 
Majandus (Foto)
Innovaatiline teekruus (autor: internet)
Innovaatiline teekruus
 
Tehnika (Foto)
Innovaatiline abimees voodielu parandamiseks (autor: internet)
Innovaatiline abimees voodielu parandamiseks
 
Tehnika (Foto)
Multifunktsionaalne jalatugi (autor: internet)
Multifunktsionaalne jalatugi
 
Meelelahutus ((L)ibauudised)
Uudistoode
ERR-i juhatuse liige Hanno Tomberg tegi täna avalduse, et koostöös maineka teadusasutusega on tooteareng jõudnud uude faasi ja õige pea toovad nad turule innovaatilise uudistoote "Maga". Hanno Tomberg sõnul avastasid Eesti Uneuuringute Instituudi teadurid, et nende saade "Foorum" suudab magama panna ka kõige rängema unepuuduse alla kannatajad. "Uuringute järgi mõjuvad eriti efektiivselt need Foorumi saated, kus kohal on nelja parlamendierakonna esindajad," lisas Hanno Tomberg. Müügile tulevad DVD-d ja CD-d on varustatud hoiatusega, et nende materjalide vaatamine-kuulamine võib põhjustada äkilist unisust ja isegi uinumist
 
Majandus (Foto)
Uudistoode "Kasta ja kasvata!" (autor: internet)
Eesti innovaatikute uudistoode "Kasta ja kasvata!" zombie-versioon
 
Varia (Foto)
Nutikad lahendused (autor: internet)
Nutikad lahendused
 
Tehnika (Anekdoot)
Leiutis
USA-s leiutati masin, mis suudab väga efektiivselt varguste avastamisele kaasa aidata. Enne toote turuletoomist tesititi masinat erinevates maades ja saadi järgnevad tulemused:
USA-s püüti päevaga kinni 500 varast;
Indias püüti poole päevaga kinni 3000 varast;
Nigeerias püüti paari tunniga kinni 10000 varast;
LAV-s aga varastati masin 5 minutiga... (Sõbralt kuuldud)
 
Majandus (Küsimus-vastus)
Innovatsioon Eestis
Küsimus: Mis on innovatsioon arenenud maailmas?
Vastus: Sul on mingi uus idee ja sa üritad seda ellu viia.
Mis on innovatsioon Eestis?
Vastus: Sa tead, et on olemas euromiljonid ja mõtled, kuidas neid endale kasulikult "ära absorbeerida"...
 
Tehnika (Kild)
Loomade kodustamisest
Oleks keegi õigel ajal taibanud kopra kodustada, poleks vaja hiljem mootorsae leiutamisega vaeva näha.
 
Majandus (Kild)
Parts: tuleb motiveerida looma keerukaid töökohti (Postimees)
Ei jah. Kui ma seda eilset Foorumit kuulasin, siis mul tekkis kah tunne, et see on ülekanne Wismari haigla jututoast, kus Newton, Einstein ja Möbius asju arutavad. Aga selles pole miskit uut ja innovaatilist - selle on ammu kirja pannud Dürrenmatt ja märksa paremini. Kahju, et heast etendusest taoline proodiapalagan on tehtud. Muide, see saade peaks ETV arhiivis alles olema. Ehk nïtaks parem kohe originaali? (ikka, artikkel veebiaadressil)
 
Majandus (Kild)
Restart
Eesti riigist ei peaks mõtlema nagu noorest "start up" firmast, vaid kui "restarti" vajavast arvutist... (Sõbralt kuuldud)
 
Sport (Sõnaseletus)
Uued spordialad
Uusi spordialasid: lampjalgpall, kõvakettaheide, isamaahoki, keskerakonnamaajooks, reformvoodimaadlus, käte ja jalgadega vehklemine, tiluliluvõimlemine, alaväärsuskompleksujumine, kreeka-jooma maadlus, ühesüstlal sõudmine, restoranilauatennis, 4korda100gr. teatejooks, turuvõrkpall, moest läinud viievõistlus, püksilaskmine, nabarõngastel võimlemine, reovette hüpped, jne... (Margo Vaino)
 
Majandus ((L)ibauudised)
Arvevabrikud
Hoolimata masust ja rekordilisest tööpuudusest on Eestis vähemalt üks innovaatiline tootmissektor, mis raskele ajale vaatama õilmitseb ja aitab muidu nii nukrat majandusstatistikat ilusamaks muuta. Maksuamet tuvastas 2009. aastal kokku 86 arvevabrikut, mille teenuseid kasutas ligi 752 ettevõtet ja eraisikut. Maksuameti esindaja sõnul loodab riik käesoleval aastal saada arvevabrikute teenuseid kasutanud ettevõtetelt ja eraisikutelt maksutulu tervelt 265 miljonit krooni. Ühe arvevabriku omaniku sõnul on neil plaanis hakata oma innovaatilist teenust pakkuma ka teistes Euroopa Liidu liikmesriikides. "Meie tegevusele oli tubliks toeks riigi peaprokuröri avaldus, et R-skeemidel pole lootust kohtusse jõuda. Loodame, et sama kehtib ka A-skeemide puhul", lisas arvevabriku omanik.
 
Majandus (Tsitaat)
Plahvatusohtlik Eesti (juhtkiri, Õhtuleht)
Praegu teeb riik loomkatseid digiretseptidega (juhtkiri, artikkel veebiaadressil)
 
Majandus ((L)ibauudised)
Tasuta Facebook
Murru innovatsioonikeskus teatab: Seoses Facebooki tasuliseks muutumisega on Murru innovatsioonikeskuse IT-osakond loonud programmi, mille abil pääseb FB-i kuutasu maksmisest. Programm maksab ainult 10 eurot ja tellida saab seda juba täna! Kiirustage! Milleks nuumata ameeriklasi, kui on võimalik anda oma panus Eesti innovatsiooni arengusse!
REKLAAM